Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Новобранец заявява на наборната комисия, че иска да стане моряк. - Умееш ли да плуваш? - пита член на комисията. - Не. - Не умееш да плуваш, а искаш да станеш моряк? - Че защо? Нямате ли кораби?
Военни 3,827 прегледа
Следващ →

Още вицове

Защо перем хавлиите си за баня... та нали от банята излизаме чисти!? Отива при доктора двойка: — Докторе, я ни вижте по време на секс, Мисля, че нещо не е както трябва. Започват те да… Стонове, пъшкания, оргазъм. Доктора: — Всичко е наред. Не виждам никакви отклонения. Моля, 2,40 лева такса. Платили и си тръгнали. На другия ден пак. — Докторе, погледнете пак! И пак… Пак всичко нормално. Платили 2,40 лева потребителска такса и заминали. Когато дошли за трети път, докторът не издържал и казал: — Защо ме мъчите, бе хора? — Разберете, докторе, аз съм женен, тя е омъжена и не може да се видим нито у нас, нито у тях. Стая в хубав хотел е 100 лева, в евтин хотел е 50 лева, а тук плащам 2,40 лева и другите такси се покриват от Здравната каса. Знаете ли защо Асен Блатечки ходи да яде от хладилниците на хората? Защото bTv не са му плащали авторски права от 2 години. Не на всички им трябва принцеса, на повечето им е нужна домакиня. Звънят във фирма за поддръжка по спешност, компютъра не бачкал и трябвало в най-скоро време да се оправи. Прозвучало доста сериозно, затова пратили най-големия специалист да се заеме с проблема. Та отива човека, вижда проблема, върши си работата професионално, взема парите и се прибира. Собственика на компютъра, изключително въодушевен, разправя на свой приятел: - И човече, идва пича и направо магьосник някакъв! За първи път виждам такова нещо! Помоли се на някакаво божество, седна на стола, започна да се върти с него, после изведнъж стана, ритна кутията, наведе се и компютъра тръгна! Не пипна нищо! В офиса се разправя същия случай: - Отивам аз и какво да видя! Ужас - кабела се беше навил около стола. Вдигнах ръце към небето и си казах: "лелеее, тоя колко е зле". Седнах на стола, завъртях се за да го развия, после ритнах кутията по-навътре за да не се навие пак, включих го и се махнах оттам.