Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"УРА!!!СПРЯХ ПИЕНЕТО!!!!!!!!!!!" Надпис на надгробна плоча!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Какво е блондинка, която се е боядисала черно, но не и е харесало да е умна и пак се е изрусила???? Врьщане кьм ПРИРОДАТА.
Блондинки
03.10.2017
3,371 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една мутра била много нахапана от комари и отишла при шефа си да го пита какво да прави: - Шефе, кажи как да се оправя, че ме изпохапаха тия гадини - обяснил той, докато се чешел навсякъде. - Слушай, Тулуп! Отиваш в аптеката и взимаш таблетки за комари. Веднага ще се отървеш от тях! Мутрата така и направила. След два дни пак отишла при шефа си, недоспала, изпонахапана и едва гледаща. - Какво си направил бе, серсем? - попитал го шефът. Нали ти казах как да се отървеш от комарите!?! - Така и направих шефе! Купих таблетки за комари, обаче ми се разката фамилията, докато хвана всичките комари и им дам по една...
Две борчета решили да си играят на магазинер и купувач. Единият бил малко по-умен от другия. По-умният бил магазинера… - Може ли 3 литра сирене? Умният ядосано отвръща. - Не 3 литра а 3 килограма! Хайде да се разменим. Разменили се. Умният: - Добър ден, може ли 3 кг сирене? - Може, даа. Шишенца носите ли си?
- Господин ефрейтор! Жена ти е дошла при тебе! - Не "при тебе", а "при вас"! - При нас беше вчера.
- Защо Симеон К. работи от 5 сутринта до 11 вечерта? - Защото много бавно чете на български...а и защото го срам да се показва пред хората...
Мацка пита програмист в леглото: - Ти да не си импотентен??? - Не, просто още не се е заредил.