Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Служителят в крематориума невнимателно кихна - а сега не знае, кой къде е...
Черен хумор 1,437 прегледа
Следващ →

Още вицове

Скача си заека в гората и изведнъж - какво да види ... една бутилка водка.Почудил се заекът какво да я прави,а накрая я заровил в една дупка и отгоре върху дупката оставил една табелка "Тука водка няма".Тръгнал си той,прибрал се,наспал се спокоино и на другия ден радостен отива да си изпие водката.Когато стига до мястото където я е заровил какво да види ... всичко е разкопано и до неговата табелка имало друга,на която пишело "Таралежа водка не е взимал" В съда: - Значи, вие сте бил свидетел на разпадането на брака на тази двойка? - Да, от самото начало. Бях им кум. В една гора стоят и си приказват Прасчо и Мечо пух. - Аве Мечо, откаде да си взема малко мед да ям, че съм много гладен. От два дена нищо не съм ял! - Прасчо, слушай сега понеже си ми приятел ще ти кажа. Накрая на гората има едно дърво на което има кошер и ше можеш да ядеш. - Ами ко да прая с пчелите като излязат. Къде ще се скрия? - питал Прасчо. - Риташ кошера и тръгваш да бягаш, зад хълма има едно езеро, влизаш вътре, пчелите ще стоят малко и ще си тръгнат. След това ще излезеш. Благодарил му Прасчо и тръгнал. Стигнал дървото, ритнал кошера и Пчелите излязли и почнали да го гонят. Бягал Прасчо минал хълма, обаче езеро няма. Продължава да бяга - езеро пак няма. Накрая го стигнали пчелите и му ебали мамата. След два часа, едвам вървейки, той се върнал при дървото с меда. Пред дървото стоял Мечо пух, който се излегнал, а до него стоял празен кошера с меда. Прасчо през сълзи го пита: - Мечо Пухм защо ме излъга, нали бяхме приятели? - Млакни ве свиня, не виждаш ли, че ми е тежко? Блондинки вървят в планината. Едната казва: - Сега, ако се изгубим, къде ще отидем? Другата отговаря: - У нас... Жена праща SMS на мъжа си късно вечерта, който бил навън с приятели: "Ако не си дойдеш до час не отговарям, какво ще направя със съседа!"