Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо ходиш все по погребения, а никога на сватби? - Защото на погребенията никога не питат: "А кога ще дойде твоят ред?"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ученици само във вашият клас не успях да свърша...
Бисери
03.10.2017
3,743 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отива един при браснаря и му казва. - Искам да ме пострижете така че от лявата страна косата ми да стърчи назад, а от дясната нагоре, да съм на вилнички и от горе по средата искам една дупка, ей тука - като 50 стотинки. Бръснаря леко притеснен казва: - Ами, не знам дали ще мога. - А как можа предния път да ти е...а пу..та лелина!
Карам си колата и усещам, че ме снима видеокамера. Сетих се, че сигурно ме снима за превишена скорост, въпреки че не бях превишил скоростта. Просто за да се убедя в своето предположение завъртях из квартала и пак преминах през същото място, с още по-ниска скорост. Но камерата отново ме щракна. Това ми се стори забавно и минах пред камерата още три пъти със скоростта на костенурка, усмихвайки се в камерата, която ме щракаше всеки път като преминавам. След две седмици получих по пощата пет квитанции за това, че карам без колан...
Мутри отиват на лов. Пред тях внезапно изскача коза и притичва към храстите. Единият стреля, но не улучва. Другият не прави нищо. - Защо не стреля, бе? - Ами откъде да знам, може да е питомна козата? - В гората всичко е диво. Стреляй, не бой се! След малко вторият вдига пушката и гърми. Откъм храстите се чува вик и падане на тяло. - Браво, какво удари? - А, няк’ва дива бабичка.
"По-добре млада овца с приятели да ядеш, отколкото стара, сам да я дъвчеш!"
Решил Генко да продаде жилището си. Понеже е криза, не очаквал много. Пуснал обява. Никой не звъни. Намалил цената с 10 процента. Пак никой не звъни. Намалил с 20 процента. Нищо. Намалил с 50 процента. Идва съседът: - Чух, че се опитваш да продадеш жилището? - Да. - На половин цена? - Да. - Навит съм. Срещнали се след време, Генко пита купувача: - Е, как се живее? - Не е зле, само трябваше да сменя телефонния номер. - Защо? - Като се нанесох поправих розетката на телефона и всеки ден звъняха по 50 човека.