Две мутри обират един мъж. За да го сплашат, го топят в кофа с вода да го давят. Вадят го и го питат:
- Долари има ли? Мъжът им отвръща:
- Няма. Топват го отново и го вадят:
- Злато има ли?
- Няма. Топват го отново и го питат:
- И левове ли няма? Мъжът им отвръща:
- Слушайте момчета, пуснете ме по-дълбоко. Нищо не се вижда.
Две костенурки в пустинята. Водата е на привършване.
Едната казала: "Отивам за вода, в напръсника има три капки, да не ги изпиеш до като се върна?"
"Няма", обещала другата.
...Изминал цял месец!
Тогава тази , която останала при напръсника, се опитала да отпие една капка.
В тоя момент зад една дюна се чуло: "Ако ще си правим номера, по-добре да не тръгвам?!?"