Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един слон и една мишка решили да се поразходят заедно в джунглата. Вървяли, вървяли, отплеснали се в разговори и не обръщали внимание къде всъщност отиват, когато изведнъж слонът паднал в дупка. — О, боже ! Какво ще правим сега. Не мога да се изкача обратно сам. — Не се тревожи. Ще изтичам обратно в града, ще докарам Поршето ми и ще те измъкна от там. Изтичала мишктата до града, докарала Поршето, вързала една верига за бронята и хвърлила другия край на слона. Слонът се изкачил по веригата. — Благодаря ти, благодаря ти, приятелю ! — Удоволствието е мое. Хайде да продължим да се разхождаме. Слонът се съгласил, но когато се обърнал към мишката, хоботът му блъснал мишката в дупката. — О, боже! – пропищял слонът – Какво ще правим сега, аз съм твърде голям, за да се побера в Поршето. — Не се тревожи. Хвърли ми пениса ти и ще се изкача по него. Слонът метнал пениса си в дупката, мишката се изкатерила и те продължили разходката си. Каква е поуката от тази история? „Ако имаш достатъчно голям пенис, не ти трябва Порше“
Разни 1,686 прегледа
Следващ →

Още вицове

Измислих нов начин за контрол на жената докато съм командировка. Преди да замина й купувам пъзел от 9000 части. Ако се върна и не е нареден, значи е скитала някъде. - Как са нещата при теб с Петьо? - Отлично са, имаме съвсем малко разногласия... - Какви? - Искам на нашата сватба да съм с дълга бяла рокля, а той не иска да се жени... ...вариант с друг край: - И той иска да е с дълга бяла рокля.. Катаджия спита кола и вика: - Защо сте дали на кучето си да кара? - Извинете, но това куче не е мое, аз съм на стоп. Пред блок има кола с бележка на нея: "Махнал сам CDто, акомулатора е изтощен, бензина сам източил и сам взел всичко ценно, не виждам смисал да я крадете". На другия ден открива на колата друга бележка: "Тогава не виждам за какво са ти джанти". Мъж отива на лекар и се оплаква: - Докторе, имам проблеми с жената, бързо свършвам и много ми омеква. Не можеш ли да ми дадеш нещо да оправим работата? Докторът се почесал, надраскал му една рецепта набързо и казал: - Ей това е много силно, няма начин да не те оправи. Човекът взел рецептата и си тръгнал. След около месец докторът съвсем случайно среща мъжа на улицата и го пита: - Как е, помогна, нали? Хареса ли й на жена ти? - Ами не знам. Още не съм се прибирал вкъщи...