Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един слон и една мишка решили да се поразходят заедно в джунглата. Вървяли, вървяли, отплеснали се в разговори и не обръщали внимание къде всъщност отиват, когато изведнъж слонът паднал в дупка. — О, боже ! Какво ще правим сега. Не мога да се изкача обратно сам. — Не се тревожи. Ще изтичам обратно в града, ще докарам Поршето ми и ще те измъкна от там. Изтичала мишктата до града, докарала Поршето, вързала една верига за бронята и хвърлила другия край на слона. Слонът се изкачил по веригата. — Благодаря ти, благодаря ти, приятелю ! — Удоволствието е мое. Хайде да продължим да се разхождаме. Слонът се съгласил, но когато се обърнал към мишката, хоботът му блъснал мишката в дупката. — О, боже! – пропищял слонът – Какво ще правим сега, аз съм твърде голям, за да се побера в Поршето. — Не се тревожи. Хвърли ми пениса ти и ще се изкача по него. Слонът метнал пениса си в дупката, мишката се изкатерила и те продължили разходката си. Каква е поуката от тази история? „Ако имаш достатъчно голям пенис, не ти трябва Порше“
Разни 1,690 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво да правите, ако вашият телевизор започне да се движи по средата на нощта? - Застреляйте негъра, който се опитва да го открадне! Две блондинки си говорят на спирката: - Ти за кой тролей си? - За единицата, а ти? - За двойката. В това време идва тролей номер 12 и едната възкликнала: - Идеално! Ще пътуваме заедно! Прибира се мъж от командиронка и разбирасе жена му била с любовника. Естествено той е на терасата и се моли като гледа към небето: -Ех сега ако бях мушица щях да излетя и да се измъкна..... -Дръпни си пениса-се чува глас.. Дръпнал си човека пениса и се превърнал в мушица. -Ех сега да имах крилца и да излетя долу на улицата... -Дръпни си пениса-се чува глас.... Дръпнал си пак човека пениса и му пораснали крилца и се озовал на улицата -Ех сега да можех пак да се превърна в човек... Започнал да си дърпа пениса:дърпал един път-нищо,дърпал-втори път -нищо,дръпнал няколко пъти...... и изведнъж някой го бута и му казва: -Ей,колега не стига ,че спите на лекцията ами и онанирате.... - Бабо, бабо, какво е това любовник? - пита малката Марийка баба си. Тя е на 90 години и в момента си пие лекарството за склероза. - Любовник, любовник, кво беше това, ааха, сетих се! Бабата вади един ключ и отключва стария гардероб. От вътре изпада един скелет... Честен отговор на глупав въпрос: - За какво ти е властта? - За да крада...