Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
А може би глобалното затопляне е предизвикано от това, че адът си е преизпълнил плана?
Бисери 3,177 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървяла си Червената шапчица из гората и изведнъж вижда вляво из шубрака Кумчо Вълчо. Изненадана го запитва: - Кумчо Вълчо, защо са ти толкова големи очите? - Защото а....кам. Полицията разбива сборище на наркомани. Разбиват с шут вратата и влизат с викове: - Всички на пода! Никой да не мърда! Дрогираните наркомани се натъркалят на пода, само един остава на стола. - Ти глух ли си бе! Лягай веднага на пода! Никаква реакция. Бутат го полицаите и какво да видят - в гърба му забита брадва. - Убийство! Кой го уби? Ти ли го уби? - питат един от налягалите. - Не съм! - Ти ли беше? - питат друг. - Не съм бе, старши! Никой не го е убивал! Той така умрял си дойде! Между приятелки: - Никога не съм изневерявала на мъжа си. - Хвалиш ли ми се или се оплакваш? Американец, руснак и българин се състезавали, къде медицината е най-напреднала. Американецът споделил: - Ние имахме един състезател във Формула 1. Един път се блъсна зверски и стана на парчета. Нашите хирурзи го сглобиха и сега отново е номер едно! Руснакът докладвал: - Ние имахме един десантник. Един път парашута му не се отвори и той стана на пихтия. Нашите лекари го лекуваха успешно и сега той отново е най-добрият. Българинът казал: - Ами, ние имахме един железничар, бай Пламен, една нощ, бил пийнал повече и се закачил за влака. Влачил го цели пет километра. Като го намерили нашият лекарски екип, от него бе останало само едно дупе и едни уши. Но специалистите направиха всичко възможно. Американецът и руснакът се спогледали и попитали: - Добре де, какво прави сега вашият човек? Българина отговорил: - Е, как какво! Пръцка и се ослушва Съдията: - Обвинен сте в нарушаване на обществения ред. Обикаляли сте пиян и с виковете си сте събудили заспалите граждани. Какво ще кажете за свое оправдание? Подсъдимият: - Всичко това е вярно. Трябва да проявите разбиране в моя случай. Същата вечер жена ми ме напусна. - Е та какво? Така ли трябваше да изразите радостта си?