Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Хайде да си изброим плюсовете и минусите един на друг. - Добре, ти си първа. - Ти си добър човек. - Цици.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Каква е разликата между народа и кравата? Кравата в началото я хранят, а после я доят, а народа го доят ли, доят, а после мислят за него: въобще трябва ли да се храни?
Бисери
03.10.2017
2,874 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една блондинка учасва в ТВ шоу и водещият и задава първия въпрос: - Колко е 2+2=? - Три - казала блондинката. Лампичката светнала за грешен отговор и водещия попитал публиката... - Да й дадем ли още един шанс? Публиката казала "Дааааааа!" - Добре, колко е 2+2=? - Еми, 5 - казала пак блондинката. И лампичката светнала за грешен отговор и водещия пак попитал публиката... - Да и дадем ли още един шанс? Публиката пак казала "ДАаааааа!" - Добре.колко е 2+2=? - Ми... 4 - казала блондинката. Овации... Всички се радват, че вече е познала и ще взема голямата награда... Но от публиката, друга блондинка се обажда... - Дайте й още един шанс!
3-те чудеса на мъжа: втвърдява се без да му е студено, идва без да е поканен и въпреки еволюцията има опашка.
Сутрешна репетиция на духов оркестър. Диригентът казва: - Вторият тромпетист свири фалшиво! Глас от оркестъра. - Вторият тромпетист въобще го няма. - Добре, кажете му, когато дойде!
Най-добрите често умират от собствената си ръка, просто за да се махнат. А тези, които остават, така и не могат да разберат защо му е притрябвало на някой да се махне от тях.
Провървя им на американците! Новият им президент никога няма да му се случи да се ИЗЧЕРВИ за своите думи или постъпки... добавка от анонимен: "А нашият пък като се зачервил!"