Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Как много възпитано да кажеш да жена, че е овца? -Хелоу, Доли!
Бисери 3,368 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво е по-лошо от това да си собственик на трабантче? - Да си собственик на 2 трабантчета... Комисия отива в детска психо-клиника. Влиза в една стая: - Това е Мишо, на 10 години - казва главният лекар. - Какво хубаво момче… - възкликва комисията. - Как се казваш? - Не знам - крещи момчето. - А на колко си години? - Оставете ме на мира! - пак крещи той. - Докторе, на момчето му потече кръв от носа, трябва да се спре… Ще дойдем пак след година, за да проверим! Дошли след половин година. - Момченце, как се казваш? - Мишо. - А на колко си години? - На десет. - Докторе, как го постигнахте? - Не знам! - креснал главния лекар. - Какво ви е, докторе? - Оставете ме на мира! Покрай отложения концерт на Pink се сетих за един истински случай. През деветдесетте години "Джипси кингс" ще имат концерт в София. Концертът трябва да е в неделя. Понеделник вестник "Новинар" излиза със статия как грандиозно е минал концерта, как "мургави съграждани затруднявали полицията" и други подробности. Всичко е ок, само дето концертът беше отложен за понеделник вечерта понеже неделята заваля дъжд. - Защо полицията не спира нощните ралита на Околовръстното? - Защото тогава всички полицаи са на благотворителни купони... - Купи от мен един слон за 100 долара! - Не става, малка ми е квартирата, къде да го държа? - Тогава два за 100 долара! - Така вече става.