Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Швейцарец и българин спорят кой от двата езика-швейцарският-немски или българският е по-труден за научаване? - Ние пишем "Ich bin", а изговаряме "Иш биш" - казал швейцареца. - А пък ние-гордо се изпъчил българина, пишем "Какво?", а произнасяме: "Ъ?".
Любими Герои 3,340 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две мутри седнали да хапнат в ресторант и си поръчали свинска глава. Много им харесало и на излизане казали на готвача: - Брато, утре пак ша додем и искаме пак свинска глава, ама да е от същата свиня, че много ни хареса ... - Аз обичам естествените момичета. - Какво ще рече това? - Ами отиваш и питаш: "Госпожице, искате ли да прекарате с мен нощта?" а тя: "Естествено!" Блондинка към съпруга си: - Ако не ми купиш тази огърлица, ще се разведем! - Това ултиматум ли е? - Не, диамант. Назначават секретарка. Показват и работното място. — Ето Вашето бюро! — Хубаво! — Ето Вашия компютър! — Хубаво! — Ето я и кафемашината! — Хубаво! — А Вие други думи знаете ли? — Секс. — Хубаво!!! Алкохолик рови из кухнята посред нощ. Жена му става от леглото, идва при него и го пита: - Какво търсиш? - Абе имаше една бутилка ракия тука в тоя шкаф. - Не помниш ли, че я изпи на погребението на баща ти? - Ей, вярно бе, а аз се чудя къде се загуби стария напоследък.