Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Швейцарец и българин спорят кой от двата езика-швейцарският-немски или българският е по-труден за научаване? - Ние пишем "Ich bin", а изговаряме "Иш биш" - казал швейцареца. - А пък ние-гордо се изпъчил българина, пишем "Какво?", а произнасяме: "Ъ?".
Любими Герои 3,339 прегледа
Следващ →

Още вицове