Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Час по физическо: - Хайде, момчетата с топки - вляво, а момчетата без топки да минат вдясно!изпратил: Frantic
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Двама пияници отиват на погребение на свой приятел. Нареждат се на опашката с опечалените и застават пред ковчега. Единият казва: - Глей го, бе! Хич не изглежда добре! Вторият надниква и отговаря: - Ми как иначе, от два дни не е пил...
Пиянски
03.10.2017
1,955 прегледа
Следващ →
Още вицове
Качва се един борец в такси и пита: -За Люлин колко ще искаш? -20 лв. -Много бе, ти луд ли си. Я се качи от другата страна да видиш как ще те закарам за 5 лв.
Покрай затвора минава готина мадама. От една от решетките един затворник се провиква: - Извинете, госпожице! Свободна ли сте на осемнайсти февруари две хиляди и седемнайста година вечерта?
Между приятели. - Ожених се. - Еее, браво! - Не е браво, жената е много грозна. - Еее, язък! - Не e язък, има апартамент! - Еее, браво - Не е браво. Той изгоря. - Еее, язък! - Не e язък, тя беше вътре!
Няколко години след като овдовял един мъж се оженил за сестрата на бившата си жена. Обясник така постъпката си: - Не трябва човек на моята възраст да свиква с нова тъща.
- Казват, че според исляма мъжът има пълно право да бие жена си. Даже правила имало. - Дааа, там и многоженството е разрешено. - Многоженство, но само със съгласието на първата жена... - Знаех си, че има някаква уловка...Чакай! А може ли да я бие, докато се съгласи!!