Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Седи старец на пейка в парка, до него сяда млада девойка и го пита: - Абе дядо, ти на колко си години? - На 71, моето момиче - Аааааа... не ти давам - Е... ми ти и да ми даваш аз не мога.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
- Защо "Новото време" ще подкрепят кабинета? - Защото знаят, че им свършва времето...
Политически
03.10.2017
3,202 прегледа
Следващ →
Още вицове
В химически завод избухнал пожар. Директорът на завода звъни в пожарната и моли да спасят сейфа със секретните документи. Там естествено никой не си мърда пръста. Директорът обещава 100 000 долара. Казват му, да си гледа работата. Обещава 200 000 долара, пожарникарите се съгласяват. След няколко минути директорът вижда една пожарна кола, която се носи с висока скорост. Колата минава направо през затворената врата на завода, пробива стената и се оказва в самия епицентър на пожара. От нея изскачат пожарникари и бързо се справят с огъня. Директорът започва да им благодари… Накрая ги пита, какво ще правят с толкова много пари… - Първото, което ще направим, когато получим наградата е да оправим спирачките на тая шибана пожарна кола…
- Каква е разликата между вампира и адвоката? - Вампира пие кръв само нощем, а адвоката денонощно!
Най-удобно и приятно от всичко за редене в куфар са пачки пари.
Програмист предава проект на клиент. Клиентът кима доволно, с всичко се съгласява: - Всичко е ок. - Добре, значи 1500лв, както се бяхме се разбрали... Клиента, давайки парите, казва: - Надявам се, че ако после нещичко трябва да се преправи, ще може да се обърна към вас? Нали не сте така - правите веднъж и забравяте? - Разбира се, ако има нужда може нещо да се модифицира. - Е, аз няма да кажа:"Хайде всичко да се преправя!" - Ок. Само още нещичко. После ако на мен ме ми свършат парите може да се обърна към вас и да ми доплатите малко. Мисля, че няма да ви затрудни? - ??? - Е, аз няма да кажа:"Хайде платете всичко!"
Каква е разликата между наркоманът и кравата? - Начинът, покойто поемат тревата.