Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Една чиста истина прави живота спокоен, една хубава лъжа го прави приятен.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Обичам почивните дни, може да отидеш на работа в колкото часа си поискаш.
Професионални
03.10.2017
3,154 прегледа
Следващ →
Още вицове
Полицаите дошли допълнително заради измисления сигнал за бомба, сами извършиха престъпление, за да оправдаят разходите по идването си...
Срещат се двама боксьори - тежка(т) и лека(с) категория, и се разприказвали за нелекия си живот. (т)- Преди няколко дни заварих жената с любовник. (л)- И какво? (т)- Нокаут. (л)- И на мен преди две седмици ми се случи същото. (т)- Нокаут? (л)- Не, но спечелих по точки!
Сталин влиза в час в основно училище и се обръща към учениците: - Ученици имате ли някакви въпроси към мен? Мълчание ... Петя Иванов става и казва: - Имам 3 въпроса 1. Кой уби другаря Киров? 2. Защо хората живеят в мизерия? 3. Защо в страна се нарушават правата на човека ? В същия момент звъни училищния звънец и всички деца се зативчват навън. В началото на 2-рия час Сталин отново пред учениците и казва: - Имате ли някакви въпрос? Вовачка става и казва: - Имам 5 въпроса: 1. Кой уби другаря Киров? 2. Защо хората живеят в мизерия? 3. Защо в страна се нарушават правата на човека ? 4. Защо звънеца удари 20 минути по-рано? 5. Къде е Петя Иванов?
Вечното дерби... между контрольори и пътници.
На работа с метрото пътуват най-алчните хора, на които им е жал да харчат излишно време и пари.