Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лежат си на плажа сваляч и садист и наблюдават минаващите мадами. Минава страхотно гадже. — Ей, брато – развълнувал се свалячът. – Тая да я добараш насаме, да й свалиш дрешките и… — … и бой, бой, бой! – допълнил го садистът.
Разни 2,011 прегледа
Следващ →

Още вицове

-Знаеш ли какво е "обективно мнение"? - Субективното мнение на шефа, разбира се! Малко дете в зоопарка пита баща си: - Тате, ако сега изскочи от клетката лъва и те изяде, с кой автобус да стигна до вкъщи? Трима студенти отиват на изпит. Първият от тях - голям връзкар сяда. Професора го пита: - През 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби, има много жертви и… - Разрушения. - Браво колега, отличен. Сяда втория – по малък връзкар. - През 1945 година над Назасаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби и… - Има много жертви и разрушения. - Браво колега, отличен. Сяда третия – никакъв връзкар. - Колега , някога някъде да е падало нещо? - Да, през 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби, има много жертви и разрушения - Поименно, колега поименно. В каменния век семейство първобитни хора седи в пещерата. Жената казва: - Канени сме в съседната пещера на купон, съседа убил някакъв мамут. Коя рокля да облека - тигровата кожа или леопардовата? - По-добре сложи гащите от коприва, че като знам какви са му дълги ръцете... След първата брачна нощ. Той: - Скъпа, разбрах, че не съм ти първия... Тя(запалвайки цигара): - Да...А аз разбрах, че не си и последния.