Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лежат си на плажа сваляч и садист и наблюдават минаващите мадами. Минава страхотно гадже. — Ей, брато – развълнувал се свалячът. – Тая да я добараш насаме, да й свалиш дрешките и… — … и бой, бой, бой! – допълнил го садистът.
Разни 2,010 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един пияница щял да спира пиенето. Върви покрай един магазин за алкохол и си мисли: - Не! Няма да вляза! След 10 метра: - Добре де, ще влеза, но няма да купя! Влиза в магазин и вижда че има зелен "Собиески". - Добре де, ще купя, но няма да пия! Прибрал се у тях и си казал: - Добре де, ще сипя, но няма да пия. Сипал..и изпил: - Ето това е воля! Не исках да пия, а изпих! Навремето един младеж го оженили насила за девойка, която не познавал. Първата брачна нощ, трябва да си лягат. Младежът вече почти примирен казал на девойката: - Че си грозна - грозна си, че си проста - проста си, а дано поне да си девствена! Девойката навела гузно глава и казала: - А дано.... ама надали.... - Искаш ли да ти обясня квантовата теория? - Благодаря. По-добре ми обясни кинтовата теория, че нямам кинт в джоба си... Жената: - Решавай! Или аз, или бирата! Мъжът: - А колко бира? Женa в мaгaзина дълго и щaтелно оглежда една кокошка. Помирисва я под крилата, по бутчетата, рaзтваря я и помирисва трътката. Накрая казва: - Струва ми се, че тази кокошка понамирисва. - А на мен, госпожо, ми се струва, че ако и вас ви подложат на подобен преглед, и вие няма да излезете от него с чест...