Блондинка отива на лекар:
-Докторе,май съм болна.
-Защо какво ви има?
-Ами гледах реклама на дамски превръзки-течноста, която показаха там, беше синя,а при мен е червена...
Трима пияни мъже подтичват след потеглящ влак. Двамата с много зор успяват да се качат, а третият сяда на перона и започва да се смее.
- Какво става? - пита дежурният железничар. - Защо се смеете?
- Хахахаха...Ами, защото аз трябваше да пътувам, а тези двамата само ме изпращаха...хахахахаха