Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В купе на влака пътник, облечен в мръсни и не за сезона дрехи, се обръща към добре облечен господин: - Же сюи пердю! - Добре, на всеки може да се случи! Дори и на мен… - Ву не м’антандр па! Же сюи пердю! - Хайде стига! Аз също, но не искам целия вагон да разбере! В ъгъла седи старица. Чула какво си говорят и казала: - Този е французин. Казва, че се е изгубил. Господинът: - Ааааа, а аз реших, че е нещо сериозно. Помислих си, че е изял нещо развалено…
Разни 1,978 прегледа
Следващ →

Още вицове