Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Келнер, това пиле е старо. - Как го определихте? - По зъбите. - Но пилето няма зъби... - То няма, а аз имах
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Борци
Мутра придружава шефа си в пустинята. По едно забелязва: - Ей шефе, тея тука имат много сняг през зимата! Я виж колко пясък са изсипали!
Борци
03.10.2017
3,114 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една блондинка се разхождала из гората и стигнала до една река.На другия бряг на реката изведнъж се появила друга блондинка. Първата:Муце как да мина от другата страна на реката? Втората блондинка мислила ,мислила и по едно време започнала да се смее истерично,след което казала: -Ама ти си много тъпа!Заради теб хората постоянно ни се присмиват... та ти си от другата страна ...
Две пенсионерки си говорят. Едната: - Знаеш ли, аз май съм хипнотизатор! Вчера за пореден път се убедих! Само да се кача в трамвая и да погледна някой седящ младеж, той веднага заспива!
Заради пациентите си от попфолк средите,много от джипитата са придобили новата комбинирана специалност "Уши,Нос,Гърло-Гъз".
Срещат се двама приятели. - Знаеш ли, днес сутринта ми беше толква кофти, че реших да приключа с живота си, като изпия сто стаблетки аспирин. - И какво? - Като изпих втория се почувствах по-добре.
Старшината към редника: - Защо не са лъснати обувките? - Не ви интересува! - Моля?!?! Следва як плесник и: - Защо не са лъснати обувките? - Няма боя за обувки! - Не ме интересува! - Ами аз така казах още в началото.