Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- С какво асоциирате тъмно-синия цвят? - Тъмно-синия цвят асоциирам с идиотски въпроси.
Професионални 3,179 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отиват родителите да работят в града и заръчат на дъщерята всяка седмица да пише по едно писмо какво се е случило. - Мамо, тая неделя бяйми на сватба. Бати го бия, мен мъ ебаа. Тая неделя пак има.. бати не ще, ама аз жъ ида... - Скъпи, днес много ме ядоса и тази нощ няма да ти дам! - Няма да ми дадеш секс? - Да поспиш няма да ти дам! Ха, надявай се ти, гадина такава... Двама приятели са на излет. Единият е очевидно отегчен. - Не разбирам какво става с теб! Струва ми се, че ти е досадно, а тук е толкова хубаво! - Лесно ти е на теб! Ти си тук с мен. Обаче аз съм с теб! Дъщеря моли баща си за Коледа да й подари от новите кукули, които могат да бъдат с шапчица и без шапчица. Те били много скъпи обаче. Като дошло времето за подаръците бащата казал на дъщеря си: - Дъще, куклите са много скъпи, затова като ти се играе ще си играеш с ПИШКАТА ми.,Виж може да бъде с шапчица и без шапчица(Обелва си го за без шапцица). -Добре тате. На другата сутрин бащата се събужда в болницата целия в бинтове. Пита какво е станало. Дъщерята тръгва да отговаря: -Ми, тате, докато спеше аз почнах да си играя с куклата и я правих с шапчица, без шапчица и тя ма НАПЛЮ, аз я НАБИХ. Буцата и Репата вървят и си говорят. Изведнъж на Репата му звънни мобилният и като започнал да говори си запушил ухото с длан. Буцата го пита: - А бе, Репа ти що си си запушил ухото? - Ти си много тъп бе! Ми как що бе - да не изтича информация!