Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Потъва кораб. Всички тичат в паника освен една лелка. Питат я: - Ще се спасим ли? - Не, не мисля. - Защо така? - Предполагам, че това е края. На моя зет много му върви.
Черен хумор 1,672 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят двама затворници в килията.. - Теб за какво те вкараха? - Закъснях един час за работа... - А какво си работил?? - Авиодиспечер. Литераторката:Шекспир е циник, ученици! То вие не го познавате, ама все пак е циник. Графи за попълване в бележник и данни на блондинка:Адрес: у нас Адрес на родител/настойник: и той живее у нас Ено пиленце се скрило в един ъгал на кокошарника и запалило цигара. В същият момент го вижда една кокошка и му вика: - Що пушиш ти бе? Ще те кажа на майка ти! А пиленцето казало с присмех: - Ако я намериш ми кажи щот сам от инкубатор!!! Вървят трима ветерани от войната през гора. Единият има рана на глезена, другият е със счупен крак, а на третият са му счупени и двата крака и се движи с инвалидна количка. Стигат до някаква река и трябва да минат от другата страна.. Първо минава този със раната на глезена. На другият бряг той си гледа крака и радостно възкликва: - Тази вода е вълшебна, кракът ми е излекуван! Тръгва вторият. Излиза на отсрещната страна, поглежда си крака и крещи: - Чудо, счупеният крак оздравя! Последен минава този с инвалидната количка. Излиза на срещуположният бряг, оглежда се и казва: - Егати тъпотията! Имам нови гуми на количката...