Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Тя се чудеше как да му обясни, че се е омъжила за него, а не осиновила?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Летище. - Земя, земя! Тук полет 37, снижавам за принудително кацане! Освободете писта! - А кой ме заряза заради Николинка? Летището не приема! - Светле - не се шегувай, горивото ми е на привършване! - Казах ли ти, че ще ми паднеш?!... Падай сега!
Професионални
03.10.2017
3,218 прегледа
Следващ →
Още вицове
Славяните са ловяли риба и други горски животни!
Много магистрали, а път - за никъде.
Чукчата стои на пост. Пристига проверяващ офицер. - Редник, мирно! Колко човека има във вашата рота? - Седемдесет, другарю майор! - А колко са в батальона? - Двеста и петдесет, другарю майор! - А с какво се занимавате? - Охраняваме ядрени складове, другарю майор! - Редник, мирно! Как може да ми разказвате такива работи? Ами ако съм шпионин? - Мамка ти шпионска! Автоматен откос…
Едно момченце стояло на гарата заедно с майка си и чакало влак. В това време наблизо някакъв железничар почуквал с чукчето си колелата на един вагон. Момченцето попитало: - Чичко, защо чукаш по колелата? А той отговорил: - За пенсия, чичовото!
- Вчера се върна от фирменото парти пияна, свалих ти ботушките, казах ти сто комплимента, търпеливо изслушах кой какво е направил, колко тъпа е Нели Стефанова, три пъти изтанцувах с теб твоята любима песен от "Мръсни танци", два пъти те изчуках, по твой каприз отворих шампанско, някак си успях да те сложа да спиш, галих ти косите. Сега аз се връщам от фирмено парти и какво?... Дълги разбори, защо толкова късно и защо яката ми мирише на парфюм, после точилка по главата и "Върви на майната си, пиян добитък", и "С теб не разговарям"... Това ли е равноправието?!...