Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Станах от компютъра, отидох да запаля цигара на балкона, оказа се, че е седем сутринта, видях на двора един да прави набирания на лоста. Стоя и мисля, кой от нас е болен???
Програмисти 3,262 прегледа
Следващ →

Още вицове

В чата: - Ще гледаш ли ББ? - Всеки ден го гледам. - Как така? Нали започва днес? - Кое започва днес? - Ами Биг Брадър 2. - А, това ли, аз мислех, че питаш за Бойко Борисов. - Каква температура предпочиташ: четиредесет градуса по Целзий или по Фаренхайт? - По Менделеев! Срещат се ловец и риболовец, риболовецът се хвали: - Хванах толкова голяма риба, че от опашката й направих метла и жената още мете къщата. Ловецът: - Аз пък отидох на лов и застрелях един елен и не щеш ли се показа горският. За да не ме окошарят дигнах пушката и го застрелях. Изкопах един трап и таман да го закопая хоп двама цигани. Не ми остана нищо друго-дигнах пушката и ги застрелях. Таман да ги зария и тях и хоп един рейс пионерчета. - И к’во стана? - пита риболовецът тръпнещ в очакване. - Намали малко от рибата щото ще застрелям и пионерчетата - казал ловецът. Песимистът видял дълъг,безкраен и мрачен тунел.Оптимистът видял тунел със светлина в дъното.Реалистът видял тунел с пристигащ влак,а машинистът видял трима глупаци седнали на релсите. Той бил бедна душица - имал само едни гащи на гърба си. Учителка по Българси език.