Блондинка си влиза в колата и започва да крещи в ужас и да вика за помощ. Наблизо стоял полицай и отишъл да види какво става и попитал:
— Какво става госпожо!
— Ами откраднаха ми волана, лоста, кормилото, всичко!
След което полицая отварнал:
— Ами госпожо ако отидете на предната седалка, всичко ще си дойде на мястото.
Станах от компютъра, отидох да запаля цигара на балкона, оказа се, че е седем сутринта, видях на двора един да прави набирания на лоста. Стоя и мисля, кой от нас е болен???