Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Дошли кметът, съдията и гражданите от селото…
Бисери 3,449 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговарят си двама мъже: - Знаете ли какво мисля за брака? - А женен ли сте? - Да. - Тогава знам... Майка идва на гости при дъщеря си. Още от вратата започва с въпросите: - Какво става с тебе? Изглеждаш зле. - Нищо ми няма, мамо. Всичко е наред. - Ти майка си не можеш да излъжеш. На мен всичко ми е ясно, това е заради мъжа ти. - Няма такова нещо, мамо. - Заради него е, знам аз. Лягаш си вечер уморена, боли те главата, а той почва да те тормози, защото мисли само за чукане.... - Не е в това причината, мамо. - Не е в това? А, ясно. Той иска от теб да правиш всякакви извращения в секса... - Защо пък извращения? - Защото всичките са една стока. Ако не са извращения, то той иска да те чука по десет пъти на вечер... - Нищо подобно, мамо... - Не? Странно! А къде е сега тоя евнух... Как се смее една сьвсем обикновена чукча - Чук,чук,чук Двама луди се сбиват по време на разходката и санитарите ги отвеждат при директора на психиатрията. - Той е виновен! - крещи единият болен. - Казва, че е Наполеон, а много добре знае, че Наполеон съм аз! - Не е вярно! - горещи се другият. - Аз съм Наполеон! Кажете му, докторе! Директорът ги изслушва и отбелязва спокойно: - Вие двамата кога ще се научите да се обръщате към мен с "Ваше императорско величество"? Един работник в гробище разярено отива при шефа си и казва -Край!Напускам! -Но,защо-пита шефа -Разхождам се аз из гробищата и какво гледам-тук почива еди-си-кой,почивай в мир еди-си-кой.И какво излиза!Всички почиват,само аз бачкам.