Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Разговарят двама пенсионери: - Това сексът е много хубаво нещо! - А Нова година е още по-хубаво! - Защо? - Защото идва по-начесто.
Разни 2,184 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лъвът, вълкът и лисицата излезли на лов и хванали овца, заек и кокошка. - Как да ги разделим? - попитал лъвът. - Овцата за теб, заекът за мен, а кокошката за лисицата - казал вълкът. Лъвът го изял и попитал лисицата как да се раздели уловът. - Овцата ти е за закуска, заекът ти е за обяд, а кокошката за вечеря - казала лисицата. - Браво! - одобрил лъвът. - Кой те научи на такава справедливост? - Вълкът - въздъхнала лисицата. Студент ще наема квартира. И за да се хареса на новата си хазяйка казва: - Когато напусках предишната си квартира, хазяйката ми плачеше. - Тук няма да има проблем, вие ще ми предплащате. Двама програмисти си говорят: - Чу ли? Пентагонът поръчал на Microsoft програмното осигуряване на най-новите си самолети? - Естествено! Моделът им бил такъв, че трябвало да могат да увисват неподвижно във въздуха… Отива бабичка да гласува. Но си забравила очилата. До урната стои "наблюдаващ" и бабата му казва: - Сине, помогни ми да си попълня бюлетината. Наблюдавящият и помогнал. - А за кого гласувах? - попитала старицата. - Бабо, строго я скастрил наблюдаващият - у нас изборите се тайни! В близкото бъдеще, ресторант, меню: -задушен заек с карамелизирани картофи и лук шалот. (състав:вода, соя,нишесте, ароматизатор)