Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бръснар пита клиент: - Случайно днес да сте яли хамбургер с кетчуп? - Не. - Значи все пак съм ви порязал шията.
Професионални 3,140 прегледа
Следващ →

Още вицове

Хайку: Пролет. Пролет. Пролет. Пролет. Пролет. Пролет. Кой да наеба? Някакъв човек отива на посещение в лудницата, и вижда всичките болни качени на покрива. Хващат някой, хвърлят го долу, а той се кефи докато пада… Поглежда човека купчината трупове долу и им вика: - Какво правите бе, идиоти! - Ами играем си на самолети. - А къде ви е докторът? - Него го пратихме още с първия полет. Две борчета са отишли на Витоша и единия казва на другия - Брато аз отивам да се изпикая че много ми се пикай. - Ок бягай - казал другия. След 1 мин се връща единия и вика - Аве брато тука ся ме ухата една змя по оная работа ве кво ще правим. - Дай да се обадим на шефа той ще ни каже - казал другия. След малко гпвпрят с шефа: - Алооооо шефе аве тука братото го захапа една змя кажи кво да правим? - Как кво ве??? Изсмучи му отровата - казал шефа. - Ок шефе - отвърнал мутрата. - Кво каза шефа бе брато - попитал другия - Ами каза да мреш... В навечерието на 8-ми март съпруга пита мъжа си: - Какво ще ми подариш утре? - Нищо. Ще те наеба и толкова! - А ако не ти дам? - Кат си проста... стой си без подарък. В едно купе пътували лисица, мечока и заек с китара. Тръгнал влакът и заекът запял: - А ние пътуваме цели три вагона. И така цял час. Лисицата не издържала и казала: - Ей, Зайо, ако не престанеш ще те почна! Заекът: - ОК! Излезли навън и след около минута лисицата се върнала цялата насинена и пребита, а заекът отново запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още два часа. Вълкът не издържал и казал: - Ей, Зайо, ако не престанеш, ей сега излизаме и те почвам! Заекът: - ОК! Излезли навън и след малко, вълкът се върнал целият окървавен и изпотрошен, а заекът, цял и невредим, пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още шест часа. Тогава мечката не издържала и казала: - Ей, Зайо, ако не престанеш, ей сега те грабвам и те почвам! Тогава лисицата казала: - Недей!!! Те наистина са три вагона!