Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Нивото на демокрация у нас е толкова високо, че никой не се бои да каже на глас.. сами се сещате, за кой и какво...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Бръснар пита клиент: - Случайно днес да сте яли хамбургер с кетчуп? - Не. - Значи все пак съм ви порязал шията.
Професионални
03.10.2017
3,140 прегледа
Следващ →
Още вицове
Хайку: Пролет. Пролет. Пролет. Пролет. Пролет. Пролет. Кой да наеба?
Някакъв човек отива на посещение в лудницата, и вижда всичките болни качени на покрива. Хващат някой, хвърлят го долу, а той се кефи докато пада… Поглежда човека купчината трупове долу и им вика: - Какво правите бе, идиоти! - Ами играем си на самолети. - А къде ви е докторът? - Него го пратихме още с първия полет.
Две борчета са отишли на Витоша и единия казва на другия - Брато аз отивам да се изпикая че много ми се пикай. - Ок бягай - казал другия. След 1 мин се връща единия и вика - Аве брато тука ся ме ухата една змя по оная работа ве кво ще правим. - Дай да се обадим на шефа той ще ни каже - казал другия. След малко гпвпрят с шефа: - Алооооо шефе аве тука братото го захапа една змя кажи кво да правим? - Как кво ве??? Изсмучи му отровата - казал шефа. - Ок шефе - отвърнал мутрата. - Кво каза шефа бе брато - попитал другия - Ами каза да мреш...
В навечерието на 8-ми март съпруга пита мъжа си: - Какво ще ми подариш утре? - Нищо. Ще те наеба и толкова! - А ако не ти дам? - Кат си проста... стой си без подарък.
В едно купе пътували лисица, мечока и заек с китара. Тръгнал влакът и заекът запял: - А ние пътуваме цели три вагона. И така цял час. Лисицата не издържала и казала: - Ей, Зайо, ако не престанеш ще те почна! Заекът: - ОК! Излезли навън и след около минута лисицата се върнала цялата насинена и пребита, а заекът отново запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още два часа. Вълкът не издържал и казал: - Ей, Зайо, ако не престанеш, ей сега излизаме и те почвам! Заекът: - ОК! Излезли навън и след малко, вълкът се върнал целият окървавен и изпотрошен, а заекът, цял и невредим, пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още шест часа. Тогава мечката не издържала и казала: - Ей, Зайо, ако не престанеш, ей сега те грабвам и те почвам! Тогава лисицата казала: - Недей!!! Те наистина са три вагона!