Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъничко черничко,с мъничко черничко.Що е то? Бълха с дипломатическо куфарче
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Два зелини чайника спорели кой е син.
Любими Герои
03.10.2017
3,468 прегледа
Следващ →
Още вицове
Децата в училище пишат съчинение на тема "Зима е". Учителката кара Иванчо да прочете на глас съчинението си. Той започва: "Зима е. Всичко е покрито със сняг. Реката е замръзнала. На леда се ебат два вълка." - Леле, Иванчо - прекъсва го учителката - ама че неудобно! - Разбира се, че е неудобно. - отговаря Иванчо. - Лапите им се плъзгат.
Автопаркът на Народното събрание е намален драстично. В един автомобил трябва да се возят 10 народни представители. Сега всички се чудят как ще се съберат толкова много само в една кола. Много просот и полезно - десет депутати могат да се съберат в една кола с помощта на една обикновена машинка за мелене на месо.
Страдащ от хроничен бронхит отива при известен лекар. Докторът внимателно го преглежда и дълго пише рецепта. - Изглежда имате голям опит в лечението на бронхит - казва пациентът. - Aми да! Mоят го влача вече петнадесета година!
- Тате, а защо още чувам самолета, но вече не виждам? - Звуковата карта забива, сине.
Девизът на танкистите: "Бронята е здрава, а танковете ни са бързи!". Девизът на летците: "Все по-високо и по-високо!". Девизът на бойците от Противовъздушната отбрана: "Не можем да летим, но и на другите не позволяваме!".