Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж завел приятеля си вкъщи, да му покаже новия апартамент. - Ето това е кухнята - казал той, а това тук е всекидневната, това е детската. Продължил да го развежда и отворил последната врата, да му покаже спалнята, но с изненада видял, че там е жена му с друг мъж. Запазвайки самообладание той казал: - Това е спалнята. А това съм, аз когато ме няма вкъщи...
Семейни 3,541 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Кво правиш? - Разхождам се. - Навън вече е тъмно! - Не ме е страх. - Толкова си смела? - Толкова грозна. Съпругата гледа с умиление своя съпруг и казва: - Интересно как три чашки гроздова могат да те променят толкова много! - Но аз не съм пил нищо?! - Ти не си, но аз ги изпих. Един мъж вървял през една тъмна гора. В тъмното видял светлинка. Отишъл там и видял един женски манастир. Почукал на вратата и излязла една млада монахиня: - Добър ден, ще можете ли да ме приютите за тази нощ? - Ами аз не мога да решавам такива работи, ще извикам игуменката. - Добър ден, ще можете ли да ме приютите за тази нощ? - Да, но само за тази нощ. Влиза вътре, настанява се и чува стъпки пред вратата на стаята си. Той се прави на набожен и застава на колене пред леглото: - Господи, ти ме приюти, ако ме нахраниш ще ти бъда много благодарен. Подават му една паничка с храна. - Господи, ти ме приюти, ти ме нахрани, ако ме напоиш ще ти бъда много благодарен. Подават му едно шише ракия... - Господи, ти ме приюти, ти ме нахрани, ти ме напои, ако ми бутнеш игуменката за една нощ ще ти бъда много благодарен. В този момент игуменката отваря вратата и казва: - Господи, не ме бутай, аз сама ще вляза. Ноъм ЧомскиПо-важно е да контролираш умовете на хората, мисленето им. Тогава имаш всичко! Ловци погнали един заек в планината и по едно време го загубили. Виждат един овчар и го питат: - Да си видял някакъв заек наоколо? Овчарят отговорил: - Ей сега мина оттук един мъжки заек. - Е как пък разбра че е мъжки? - Ами понеже разправяше: "Ще ме хванат за оная работа!"