- Ало! Докторе! Що за безобразие! Прочетох в днешния вестник моя некролог! При това пишеше, че вие сте освидеталствали моята смърт. Вие видяхте ли вестника?
- М-да, видях го... А вие впрочем от къде се обаждате?
- Кога разбираш, че си разглезен прекалено много от удобствата на 21 век?
- Когато не можеш да намериш дистанционното на телевизора и първото, което ти идва наум, е да го набереш с мобилния си телефон, за да разбереш къде е...