Блондинка оставя автомобила си на ремонт. След два дни влиза в сервиза и казва на монтьора:
- Идвам да си взема колата!
- Един момент, госпожице, само да й сложа свещите. . .
- О, много ви благодаря, обаче аз ще се прибера по светло. . .
Първа брачна нощ, мъжът съблича жената. В този момент се чува адското думкане по вратата. Мъжът отваря и вижда как влизат четерима души с ковчег на рамо. Влизат, правят една обиколка на спалнята и излизат. Мъжът викнал след тях:
- Простаци, кво правите ве! Как може такова нещо, кви са тия трупове?
А те му викнали от стълбите.
- Извинявай бе братче, ама в коридора не можем да го обърнем!