Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една блондинка кани своя приятелка на гости... Слага кафе и двете започват да си приказват. Изведнъж едната блондинка казва: - Гледай сега - като натиснеш копчето, за да загасиш лампата и тя изгасва, а ти знаеш ли къде отива токът? - Не.. - отговаря другата. Първата изгасва лампата, отива до хладилника и отваря вратата му. С възторг казва: - Ето виж, че токът отива в хладилника, за да се съхранява!
Любими Герои 4,072 прегледа
Следващ →

Още вицове

Поздравления! Вие току-що спечелихте милион долара от нашата лотария! Вашето семейство ще получава всяка година по един долар е продължение на един милион години. Малко детенце казва: - Мамо, а татко има ли крава? - Не, как ти хрумна? - Разправяше на съседката, че нейната фигура била по-хубава, отколкото на неговата крава. В компания на работа постъпва нов служител. Каквато и работа да му възложели, той бил готов с нея на мига. Шефът се зачудил и повикал жена му, за да я поразпита как така е възможно. Шефът: - Кажете ми, как го постига това вашия съпруг, може би някой му помага? - Глупости. Той от малък е мнoго самостоятелен, дори секса го прави самичък. Зима, супер студ, пътува в рейс една блондинка и седи до отворен прозорец. - Извинете госпожице, може ли да затворите прозореца, защото вън е много студено! Блондинката не казва нищо. - Извинете, хайде да затворите прозореца, защото навън е супер студ! Пак нищо. Накрая един става и затваря ядосан прозореца. Блондинката седи и си мисли: - И кво ся, навън да не стана по топло?! Луд тегли въже зад себе си. Един полицай го вижда и пита: - Ей, ти защо дърпаш това въже? - Ами, ти какво искаш - да го бутам ли!