Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Седи в стомаха водката. Идва бирата и казва: - Дръпни се! - Няма! Бирата пак: - Дръпни се! - Няма! Тогава бирата: - Хайде да излезем навън да се разберем!!!
Разни 2,011 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо тръгнал за училище. Майка му го спряла и му казала: - Иванчо, ето ти 50 стотинки за закуска. Той отговорил: - Благодаря ти, мамо - и ги изял. Две чукчета седят и си говорят: - Колко хубаво нещо е Нова година! - казало замислено първото. - Сексът е също хубаво нещо. - отговорило второто. - Дааа ама нова година е по-често...отвърнало първото чукче. Между шотландци: - Научи ли, че след осемгодишно прекъсване Макгрегър отново е започнал да играе голф? - А, така ли? Значи си е намерил топчицата... Срещат се двама просяка. Единия казва на другия: - Да ти се похваля, наскоро омъжих дъщерята. - Браво. А какво даде за заестра? - Мани не питай, почти се разорих - наложи се дам цялата "Раковска" и част от "Граф Игнатиев". Прасчо си седял на върха над една скала и викал. - Йори-и-и! Йори-и-и! Мечо Пух дошъл и го питал. - Прасчо, какво е станало с Йори? Прасчо му теглил един шут и започнал да вика. - Пу-у-ух! Пу-у-ух!