Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Когато навремето Тито починал, Партията в Югославия обявила тридневен траур. Получило се следното запитване от първична партийна организация: "Като сме у траур може ли да иебем?" От ЦК отговорили: "Може, но само свои жени, та да е по-велика мука!"
Разни 1,970 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сутрин. Мъжа махмурлия. Жената: - Скъпи, няма да питам, къде си бил... - Чуди си ти... - Даже нямам да питам, с кой си бил... - Златна си... - Само една молба ще имам! - Каква? - Сега вече всички пари за домакинството ще ги пъхаш на ластика на моите гащи?!!! Христо Стоичков отива на откриване на една галерия. Застанал той пред една картина и почнал да я зяпа, минал един час и един от собствениците го попитал: - Господине, кажете ако мога да ви помогна с нещо? - Абе, ако може да ми кажете тая картина "Селянин чопли семки" от кой век е? - За тая картина не знам, ама това огледало, в което се оглеждате е от четвърти век! Студенти се явяват на изпит от типа "тест" - където трябва да се избира някой от готовите вече отговори. Изпитът започва, всички студенти започват трескаво да мислят, само един започва да си подхвърля монета във въздуха. Всеки път я хваща, поглежда дали се е паднало ези или тура, и задрасква един от отговорите. Професорът си мисли: "тоя ще свърши изпита първи, сигурно ще си излезе след десет минути". Оня обаче продължава да подхвърля монетата. Изпитът е към края си, другите вече излизат, а студентът пак хвърля и си ги гледа листа. - Какво правите още, колега? - пита професорът. - Ами проверявам си отговорите за последен път. В автобуса: - Ей, маце, ти май си балерина... - Как разбра? - Ами държиш се за лоста горе не с ръката, ами с крака си... - Пък ти да не си дърводелец нещо? - Ха, че как се сети? - Ами на всеки завой се опитваш да ми пробиеш гащите с шилото си... Драматург се хвали на приятеля си: - И когато се спусна завесата в летния театър, залата гръмна в аплодисменти! - А какво толкова беше нарисувано на завесата?