Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Старшина към войник: - Ти вярваш ли в задгробния живот? - Не! - Дошъл ти е на свиждане дядо ти, дето му ходи на погребение преди две седмици!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Вчера от вас ли се чуваха викове "Обират ме!" - Да, от нас. - Какво се е случило? - Жената ми прибра заплатата.
Семейни
03.10.2017
3,260 прегледа
Следващ →
Още вицове
Разговор по телефона: - Идвам ти на гости след половин час, почвай да пържиш пържолите! - Какви пържоли, нямам пържоли?! - Ти почвай да пържиш, аз ще ги донеса!
Иванчо се прибира от даскало бесен! Тряска вратата и хвърля бележника си на масата... Учудени и леко уплашени техните го питат: - Абе Ванка какво става бе чедо??? - Еми имам двойка по Биология - казал Иванчо. - Е защо така? - запитали обезпокоени родителите. Иванчо се обърнал и със заканителен тон казал: - Не ме питайте, еми лягайте на дивана и почвайте да ми обяснявате как щъркела ме е донесъл!!!
В крайбрежна кръчма се надлъгват стари моряци: - Пък аз десет години живях на необитаем остров! - Сериозно?! И как се прехранвахте? - Като давах лодката под наем...
В аптеката: - Тези противоалергични таблетки практически нямат странични действия, ще можете и кола да карата. - Чудесни таблетки, аз кола не умея да карам.
По телефона: - Ало, данъчното ли е? - Да.Затваря се. След малко: - Ало, данъчното ли е? - Да.- Странно...Затваря се. След половин час: - Ало, данъчното ли е?- Да, кажете какво има? - А, няма нищо. Преди половин час трябваше да Ви взривят.