Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Една блондинка се обажда на своя интернет доставчик и се жалва: - Ало, паролата ми за интернет не работи! А от среща: - А въведохте ли правилно паролата? - Да...шест звездички.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Скъпа, винаги когато ми искаш пари си мила и любезна. - Мили, но аз съм винаги мила и любезна с теб. - Точно в това е проблемът!
Разни
03.10.2017
1,789 прегледа
Следващ →
Още вицове
"Любовта е като разстройството. Където те хване, там оставаш."
Кораб закъсва по средата на тихия океан. За няколко дена провизиите свършват и остава една торба с ориз и един говорящ папагал. Готвачът казва на всички: -Днес ще сварим ориза и ще заколим папагала, и ще ядем папагал с ориз. Папагалът литнал нагоре, кацнал на палубата и казал: -Не можете ли да си биете по една чикия и да ядете мляко с ориз, ми ще ядете папагал с ориз!
Студентка чете на скамейка в парка.До нея е приседнал полицай за да си изяде баничката.Едно помиярче е клекнало до тях и ги наблюдава дружелюбно.Полицаят му подхвърля парченце баничка. - На,хапни да не гладуваш като студент! Студентката,скъсва 1 лист и го подхвърля на кучето. - На,почети да не си като сержант!
- Ти от кого чу тази ужасна дума? – нахвърля се майка на сана си. - От Дядо Коледа, мамо. - Не може да бъде! - Може! Каза я, когато Петьо го фрасна със снежна топка в окото!
Гарабед и Киркор се срещнали след много години. Оказва се, че Гарабед е лекар, а Киркор - шофьор на камион. Киркор се оплаква: - Знаеш ли, днес возих едно маце. Довечера ще ми дойде на гости, но аз незнам дали ще мога. - Нали ти казвам, че съм лекар. Ще ти изпратя по Агопчо лекарство. Гарабед се прибрал у тях и казва на Агопчо: - Занеси това флаконче на чичо си Киркор и му кажи сега да вземе едно хапче и при подобна ситуация пак по едно. Агопчо се заиграл. По едно време се сетил за лекарството на Киркор, затичал се и от улицата му хвърлил флакончето през прозореца: - Ей, чичо Киркор! Татко ти изпраща това. На сутринта Гарабед се обажда по телефона на Киркор за да провери резултата. - Е, Киркор. Как беше? Отатък се чува тих, измурен, шепнеш гласец: - Мани, мани! - Ти да не си изпил всичките хапчета от флакончето? - Да, да. - Е, и? Колко? Колко пъти? - Седемнадесет. - А тя? Тя оживя ли? - Ами! Тя не дойде.