Испанецът, турчинът и българинът се събрали и се разбрали да отидат в пещерата с триглавата ламя за да убият звяра. Първи влязъл испанецът и като го видяла ламята му се изхилила, плиснала му 2 кофи вазелин и го оправила. Излязъл той куцайки и казал на спътниците си:
- Аз на ламята й отрязах главите ама те пак пораснаха.
Следващ влязъл българинът. И него ламята го оправила с две кофи вазелин. Излизайки казал на другите 2-ма:
- И аз й отрязах главите ама те пак поникнаха.
Влясъл турчина. Испанецът признал на българина, че е излъгал и, че е бил оправен.Българинът казал:
- И мен ме оправи ламята ама аз й свих последните кофи вазелин. И от пещерата се чуло:
- Аааааааааааааааааа!
- Тряба да си мислите за нещо приятно - казва доктора, - иначе няма да се избавите от депресията си. Не се ли сещате нещо приятно, нещо което ви кара да се усмихвате?
- Разбира се, докторе, че се сещам! На съседа му откраднаха чисто новата кола!