Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Наборник на медицинска комисия, на прегледа за зрение не успял да прочете нищо на таблото, с изключение на най-големия шрифт. Въпреки това докторът казал: - Годен. - Но, докторе, за какво съм годен? - За близък бой.
Разни 1,919 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе, бъдете честен с мен. Колко ми остава? - 10... - Но какво? Дни, седмици, години... - 9, 8, 7, 6........... Бисери: Момичета, запомнете - само свирката спира времето! В час по баскетбол в НСА - Кой ще ми обясни разликата на различните постановки при свирене на обой? Мълчание - Ама, че сте тъпи! Всеизвестно е, че при италианскта школа са го лапали целия, а при френската - до половината, с треперещ език! Учител по инструментознание в музикална гимназия - Ако бяхтe наблизо щяхте да видите как се върти сопол около врат Учител по немски език, 31 СУЧЕМ, към ученици тичащи по коридора - Говорим изглежда за стил, който вие не познавате! То не е като "води ме в квартална кръчма... пий се... сбий се..." Това е френска поезия, колеги! Г-н Карагеоргиев, преподавател по френски език в НБУ-Албена -Кириле, така свикнах с присъствието ти по изпитите, че ако те пусна страшно ще ми липсваш... Учителски Просяк звъни и моли: - А нямате ли случайно чифт стари обувки? - Но вашите обувки са чисто нови! - Аха..точно те развалят целия бизнес... Починал един мъж. Погребението... Всички си тръгнали, останали само безутешната вдовица и някаква жена. Вдовицата я погледнала и попитала: - Извинете, Вие коя сте? Не ви знам. - Любовницата на мъжа ви. - Не може да е имал любовница! Той беше прекрасен съпруг, всяка вечер си беще вкъщи навреме, цялата заплата до стотинката носеше вкъщи! - На обяд и премията ни стигаше... Един ден лъвът като горски цар събрал горските животни,строил ги в редица и им казал: -Горски животни,днес ще ходим на гости на слона. Жабата ,която стояла в края на редицата се изхилила: -И хи хи...сега пък ще ходим на гости на слона! Лъвът не и обърнал внимание и продължил: -Като отидем искам да се държите прилично. Жабата пак се обадила: -И хи хи...сега пък да се държим прилично. Лъвът я погледнал леко раздразнен,но продължил: -Не искам никой да прекалява с алкохола. Но жабата пак се изкискала: -И хи хи...сега пък никой да не прекалява с алкохола. Ядосан,лъвът я погледнал и бавно рекъл: -Предчуствам,че някое зелено животно с голяма уста няма да дойде. А жабата се задавила от смях: -Ха-ха-ха-ха...сега пък крокодила нямало да идва…