На интервю за работа питат програмист, инжинер и секретарка, какво им е IQ-то.
Програмиста:"Някъде около 140.."
Инжинера:"Към 120.."
Секретарката(гордо):"90-60-90"
Наборник на медицинска комисия, на прегледа за зрение не успял да прочете нищо на таблото, с изключение на най-големия шрифт. Въпреки това докторът казал:
- Годен.
- Но, докторе, за какво съм годен?
- За близък бой.