Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си двама: - Как е твоето безсъние? - Окей е, вече нямам. - Как така? - В случай на безсъние, то просто си представям, че вече е сутринта и будилника звъни и трябва да ставам за работа. Действа безотказно!
Разни 1,596 прегледа
Следващ →

Още вицове