Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Говорят си двама: - Как е твоето безсъние? - Окей е, вече нямам. - Как така? - В случай на безсъние, то просто си представям, че вече е сутринта и будилника звъни и трябва да ставам за работа. Действа безотказно!
Разни 1,595 прегледа
Следващ →

Още вицове

По време на междусъюзническата война, военното раузнаване получило информация, че и сръбската войска е обута с цървули. От щаба решили на 20 метра пред окопите да посипят обилно с габърчета.Сърбите тръгнали да атакуват,но като навлезли в минираната зона, изведнъж масово започнали да подскачат на място. Цялата им рота била пленена,офицерът им: - Неправилна борба,не играте чесно! Лъвът свикал всички животни на събрание и казал: - Имам една добра и една лоша новина. Коя първо иската да кажа? Всички животни единодушни: - Добрата! Лъвът: - Днес пристигна влак целият пълен с презарвативи! - А лошата? - Заекът глупака ги е разтоварил с вилата! св. Козма Етолийски e казал: „Бедата ще дойде от начетените.” ...Премиерът ни явно не е беда.... -Корупцията е узаконена. -Как така? -Във всяко учреждение има врати, на които пише “Бутни”. Две жени на военни си приказват: - Пенке !!! Моя се прибира с цветя !!! Пак трябва да си отварям краката !!! - Що ма Сийке ? У вас вази нямате ли ???