Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Имате ли вкъщи някакви домашни животни? - Не, имам само мъж.
Разни 1,630 прегледа
Следващ →

Още вицове

На една скала високо в планината седят Чебурашка и един орел. По едно време орела разперил криле и казал: - Хайде да отлитаме. - Почакай да ми починат ушите де - отговорил Чебурашка. На стоп един тираджия качил една страхотна руса мадама за морето. Като си поговорили и изминали 50 тина километра шофоьрчето казало: - Виж трабва да те наеба за да продължиме иначе те отебвам в тия пущинаци и не ми пука. - То се е видяло - казала мацката - но ще те помоля да е отзад, щото не искам приятелят ми, дето ме чака сега на морето да ме има разхлопана, нали ме разбираш? - Добре бе няма проблем - и я отпердашил на задна прашка у задния двор тираджията и не къде да е ами в кабината на тира. До морето това се случило още три, четири пъти. Като стигнали в Бургас Мацката слиза от тира и шофьорчето я изпраща с лукава усмивка: - Ние тираджийте си знаеме работата, а? Мацката дръпнала русата перука и с вече по-дебел глас казала: - Ский брато за вас незнам ама и ние педерунгелите не оставама назат, а? Преди мача главният съдия казва на колегата си: - Ужас! Забравил съм си картоните! - Не се притеснявай. При жълт картон ще покажеш зъбите си, а при червен - езика. Ако тялото ви отхвърли мозъка ви след пресаждане може да е проблем, но всеки проблем си има и положителна страна: ще се чувствате по-леко... Седят двама приятели и ловят риба. На единия му кълве страшно много а на другия изобщо не му потрепва плувката и той се обръща към приятеля си: - Гошо абе на каква стръв ловиш та ти кълве толкова много? - Ами на червей, еи от там ги извадих! - показвайки му едно близко бунише. Отишъл нашия човек да вади червей а приятеля му през това време хванал златната рибка а тя го помолила да я пусне с обещанието, че ще му изпълни 3 желания. - Какво е първото ти желание? - попитала рибката. - Искам да съм много богат! - Готово! Какво е второто ти желание? - Искам да имам много голям пенис! - Готово! Третото? Гошо погледнал към приятеля си, съжалил го и казал на рибката: - Изпълни му на на него едно желание! А приятеля му в това време се провинал: - Гошоооо, триста бика да те ебат за дето ме накара да търся тука червей!