Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Днес излязох от къщи и срещнах съседката, която страшно много ми харесва, и тя ме погледна и ми се усмихна! Да, определено ми се усмихна! Това беше такова зареждане с позитивна енергия, че пътувайки за работа, аз греех направо. И даже хората по улиците ми се усмихваха, чувстваха моето настроение. Пристигнах в работата, а Генко ми каза: - Така ли ходиш по улицата? Вдигни си ципа!
Разни 1,787 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали радио Ереван кой е най-богат, най-беден и най-щастлив. Радиото отговорило: - Най-богати са жените. И голи да ги съблечеш пак има какво да дадат. Най-бедни са мъжете. И царе да са, пак си искат. А най-щастлив е попа. Всеки ден като отиде на работа вижда шефа си разпнат. Каква е разликата межди алкохоликът и пияницата? Алкохоликът пие, за да живее, а пияницата живее, за да пие… Върви си Червената Шапчица из гората и изведнъж насреща й изскача Вълкът: - Стой! Ще те ям! - Ама Вълчо, може ли преди това да ме изчукаш? - Е, щом ти е последно желание... Захващат се да правят секс. По някое време Вълкът казва: - Стига толкова, вече ще те ям. - Хайде още малко! Продължават със секса. След време Вълкът пак отваря уста да я яде. - Чакай малко, Вълчо, виж сега какви хубави работи ще ти покажа... Чукали се, чукали се, и изведнъж Вълкът се отърсил и извикал: - Край! Няма нито да те чукам, нито да те ям! Ти не си Червената Шапчица, а преоблечена медицинска сестра! Имало една ламя която се разхождала в гората срещнала Кума Лиса и я питала -Коя си ти ма?-питала ламята. -Такова аз съм Кума Лиса! -Няма Кума няма Лиса утре на полянката в един часа ща ям ВЪПРОСИ? -Няма! Продължила ламята вижда Кумчо Вълчо! -Кой си ти ла? -Такова аз съм Кумчо Вълчо! -Нама Кумчо няма Вълчо утре ща ям ВЪПРОСИ? -Нама! Продължава тя и вижда Баба Меца. -Коя си ти ма? -Такова аз съм Баба Меца! -Няма Баба няма Меца утре на полянката ща ям ВЪПРОСИ? -Няма! Среща Зайо,Байо. -Кой си ти ла? Зайо ,Байо! Няма Зайо няма Байо ВЪПРОСИ? Да един. -Казвай? -Може ли да не дойда? -Разбира се нали за това ме наричат добрата ламя Баба Спаска. - Мамо, днес имахме контролно по математика. - Трудно ли беше? - Не, лесно! Даже тате би го решил!