Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Орелът не яде мухи!
Бисери 3,110 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе, не ми става! - Добре господине, доведете жена си. На другия ден. - Госпожо, съблечете се. Легнете по гръб, сега по корем, Надупете се. Сега вдигнете единия крак, сега другия. Нищо ви няма, господине, и на мен не ми става. Пламен Орешарски отива на врачка, за да му предскаже бъдещето. Гледа я пише нещо тя, пише и накрая му казва: - Ти си в една голяма черна кола движеща се по площада. Виждам десетки хиляди хора - пляскат, радват се и викат: "Браво, браво!" - А ще мога ли да им стисна ръцете? - Не, не! - отвръща му тя. - Ковчегът ти е здраво закован. Постъпил Манго в "Пирогов" с отрязани крака. Отишла Айшето на свиждане. Още с влизането бръкнала под одеялото, напипала което я интересувало и като се уверила, че е там, въздъхнала успокоена: - Абе, Манго, за малко инвалид да останеш, бе! Посетител в лудницата пита главния лекар: - Как разбирате, че някой луд се е оправил, за да го пуснете на свобода? - Ами правим му тест. Пълним една вана с вода, слагаме до нея един напръстник и една чаша и му казваме да изпразни ваната. - Аха, ясно. Всеки нормален човек би използвал чашата. - Не, нормалния човек ще издърпа тапата. Един щъркел и една сярна киселина си летели и кацнали на един клон. Щъркела казал: - Да знаеш - излюпиха ми се пиленца. Сярната киселина отговаря: - Е дай да ги полеем...