Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Изглеждате много изтощен, сеньор Роко, разклатени са ви нервите, кръвното ви се е вдигнало. Най-главното е отдих и сън. Лягайте си рано, с кокошките… - С колко, докторе?
Лекари 3,261 прегледа
Следващ →

Още вицове

Възникнала идея в опитните лаборатории да се използват адвокати, вместо плъхове. Имало две причини за това: 1. Адвокатите се възпроизвеждат по-бързо. 2. Учените няма да се привържат към адвокатите. Влязъл американец в един бар и викнал на бармана: Дай едно уиски бе, пляс и го изпил на екс, дай още едно, пляс и него на екс, колко е сметката попитал американеца - 100 долара казал бармана....Очуден Американеца си сложил ръката на бара и казал: - Режи тая ръка повече чаша с алкохол няма да вдигне. След Американеца влязъл Французин: - Един коняк -голям викнал Французина на бармана, ударил го на екс, още един голям пляс и него на екс....Сметкатааа... съответно -100 долара се 4уло от бармана, при което Французина си сложил крака на бара и казал: - Режи тоя крак повече в бар няма да влезе никога....... След известно време в същия бар влиза един Българин: - Голяма ракия , след малко ....още еднааа , след нея още една . - Сметката моля, казал Българина при което бармана отново отговорил 100 долара..........Българина учуден си извадил х. я и го пляснал на бара , какво да правя да го режа ли казал бармана...... - НЕ ДУХАЙ ГО..... Върви си Червената Шапчица през гората на път към баба си. Жега… Слънцето прежуря, а в кошничката си тя носи бутилка винце… Решава да утоли жаждата си, трясва шишето на екс, пада и заспива до пътеката. Минава по пътеката една крава, вижда капчиците пот по лицето на Червената Шапчица и си казва: "Горещо му е на детето. Умира от жажда. Я да го напоя - добро дело да сторя." Поднася вимето си към лицето на Червената Шапчица, а тя в просъница изломотва: - Ой, ой, момчета, милички! Не всички заедно, не всички заедно! - Марийке, каква искаш да станеш, като пораснеш? - Много богата вдовица, госпожо! - Мнозинството от българите имат кръгла сума в банката? - И каква е? - 0.