Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Летял си Батман из Готъм Сити и гледа на един небостъргач - Жената Котка, разкрачена, без гащи, опряла се на лакти и пъшка. "Е сега ми е късмета", помислил си Батман. Засилил се, в движение разкопчал гащите, извадил атрибута и аха да се наниже на Жената Котка, надянал се на нещо много по-тясно отколкото очаквал. "Уф!" изпъшкал Батман. "Ох!" изпъшкал Невидимия Човек!
Семейни 3,572 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорите зад гърба ми? Значи съм напред! Обсъждате моя живот? Значи е по-интересен от вашия! Опитвате се да намерите недостатъци! Значи, завиждате. Продължавайте в същия дух! Стоят три баби пред камината , от които една на смъртно легло. Едната рекла. -Помните ли Спас навремето къв уй имаше , толкова дебел като тая главня , дето гори в камината. А тази на смъртното легло рекла . -Я ма наддигнете да видя колко е дебела главнята. Двама мъже се срещнали в рая: — Ти защо си тук – пита единият? — Ами умрях от студ, а ти? — Аз се прибирам и гледам жената гола. Веднага разбрах, че в къщата има любовник. Започнах да го търся. В гардероба, в кухнята, под леглото. Него го няма и така се ядосах, че умрях. — А в хладилника провери ли? — Не, не съм. — Ами ако беше проверил, сега и двамата щяхме да сме живи. 1986 година. След аварията в Чернобил. Диалог в поликника: - А къде е рентгеновия кабинет? - Сега навсякъде е рентгенов кабинет. Смехът е заразен... - Бъди преносител!