Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
От днес нататък, аз съм вашия баща и вашата майка и ако нещо се издъните, мамичката ви ще …. Старшина пред новобранци
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Как се казва с една дума " Жената с децата и тъщата заминаха на вилата!" - YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Разни
03.10.2017
1,800 прегледа
Следващ →
Още вицове
Седи си един полицай на магистралата и по едно време му се обажда негов колега: -Шефе, към тебе идва една блондинка. Спри я , отиди при колата й , отвори вратата и си свали гащите. Послушал го, спрял блондинката, отишъл при нея, свалил си гащите , а тя казала: -Еее... пак ли проба за алкохол ?
Значи, оженил се младеж за девoйка..хубаво, ама не ще да я @бе.. Оплакала се тя на майка си. Тъщата намусена: - Кажи мили зетко, защо ти не @беш моята щерка ? - Ами мила мамо, срам ме е , не знам как стават тез работи.. ако ти ми покажеш - друго е. Както е, показала му тя, всичко било наред. - Ами че всичко е наред, даже си много добър - казала тъщата.. - Ами честно казано, бях се хванал на бас с приятели, че първо ще оправя тъщата..
Възрастна жена за първи път в живота си опитва уиски. - Странно - отбелязва тя. - Поразително напомня на лекарството, което мъжът ми, вече тридесет години, пие против болки в стомаха.
На онаниста сексът му идва отръки...
Жената обидено към мъжа си: - Любопитна съм какво би направил, ако те изоставя и се оженя за друг. Няма ли да ти е мъчно? - Защо трябва да ми е мъчно за някакъв си кретен,когото въобще не познавам?