Блондинка кара колата си в насрещното платно.По едно време я спират от КАТ и я питат:
— На къде си тръгнала?
— Абе не знам, ама сигурно е много лошо място, щом всички се връщат оттам.
Старшина Велков:
- Пътуването с войскови камион става само по един начин: В камиона не се пуши, не се накланя през каросерията, не се подсвирква на минаващи девойки! Само се седи и се пътува с камион.