Един час преди финала на "Шампионската лига" с "Челси" футболистите на "Манчестър Юнайтед" се напили до безпаметност. Само Роналдо бил трезвен. Фъргюсън бил бесен.
- Какво сте правили,нещастници? Роналдо, ти що не пи?
- Не обичам отборната игра,тренер...
Старшина Велков:
- Пътуването с войскови камион става само по един начин: В камиона не се пуши, не се накланя през каросерията, не се подсвирква на минаващи девойки! Само се седи и се пътува с камион.