Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Господи, имам проблем! - Какво има, Ева? - Много съм ти благодарна за всичките блага, които си ми дал, но въпреки това не съм щастлива. - Защо? - Самотна съм, Господи. - Добре, Ева, в такъв случай ще ти създам мъж. - Мъж? Какво е това? - Създание, изтъкано от противоречия - той ще лъже, ще мами, ще бъде високомерен и горд. Но ще бъде и много силен, бърз и ще ловува за теб. Ще задоволява твоите физически нужди, но ще се държи много детски, наивно и глуповато, така че винаги ще има нужда от съветите ти. - Звучи добре - казала радостно Ева - но къде е уловката? - Ами, ще го създам при едно условие. - Да? - Както казах, той ще е много горд и самовлюбен, затова нека го оставим да си мисли, че той е създаден пръв. Това ще бъде нашата малка тайна... казвам ти го като жена на жена...
Блондинки 3,242 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две приятелки се срещат: - Какво е станало? Защо се раздели с мъжа ти? - Оказа се, че е алкохолик. - Как разбра? - Един път се прибра вкъщи трезвен! Трима пияни вървят по една железопътна линия. Първият казва: - Ей, това стълбище край няма, бе. Вторият отговаря: - Остави, че е дълго, ами виж парапетите какви ниски ги направили. Третият казва: - Не бойте се, братчета, ей го асансьорът идва. - Ще ходим утре на пейнтбол. - Вземи разтворител, доктор ще бъдеш. В една лудница,решили да изпробват лудите,дали са оздравели.Изпразнили басейна и казали -Плувайте сега! Лудите започнали да скачат един по един-един счупил ръка,друг си счупил крака,само един стоял и се пулел.Учудили се лекарите да не би да е оздравял и го попитали -Ти защо не скочи в басейна? -Ами защото не мога да плувайм! Човек поверява живота си на това, в което вярва. Ричард Бах (Едно)