Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две кексчета си говорили и едното казало: -Тук е много горещо. А другото казало: -Я, говорещо кексче!
Разни 2,230 прегледа
Следващ →

Още вицове

Спокойно! Ако маите бяха добри в предсказването на бъдещето, то щяха още да бъдат живи. Влиза негър в магазин за хранителни стоки и казва на продавачката: - Дайте ми от най-скъпата котешка храна. Продавачката, която мрази негри седи гледа гледа и отговаря: - Първо ми донеси котката и тогава ще ти дам храна аз от къде да знам че имаш котка? Може да си решил ти да я ядеш тая храна! Негърът нямало какво да прави - върнал се в тях и донесъл добичето, а продавачката му дала храната. На другият ден негърът отново влязъл в магазина, но този път поискал кучешка храна. Продавачката - расистка повторила сцената и поискала да види кучето. На третия ден негърът влязъл в магазина само с една кутия от крем и я подал на продавачката. - Какво е това? - попитала учудено тя - Отвори и помириши - казал нервно негъра Продавачката помирисала и се дръпнала от кутията - ТОВА СА ЛАЙНА!!! - Лайна да аре сега ми дай една тоалетна хартия! "Времето е пари", помисли си келнера, прибавяйки датата към сметката. Кой е най-добрият търговец в света? Този, който може да купи от арменец, да продаде на евреин и да спечели от цялата работа! Знаете ли, че мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа...