В гората животните решили да се разделят на 2 групи: В 1-та умните, а във 2-та красивите.Всички животни си отишли в групите, а само жабата останала в средата и казала:
-Ами аз на две ли да се разчекна?
Една блондинка се обажда по телефона и пита:
- Ало, "Силиконовата долина" ли е?
От другата страна мъжки глас:
- Да, госпожице, но ние се занимаваме със съвсем други неща!!