Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Задача на жената - да харчи толкова, че да не стига за любовница!
Бисери 3,135 прегледа
Следващ →

Още вицове

Приключи гласуването в Народното събрание: "За корупцията" гласуваха 150 депутати, искаме и ние - 84, а "въздържали се" 1. В гласуването участваха 235 депутати. Мъж милионер при гадателка: - Представите си, влюбих се в 25 годишна, а аз съм на 65, но съм много богат! Как мислите, шансовете ми ще се увеличат ли, ако кажа, че аз съм на 55? - Шансовете ви се увеличат, ако кажете, че сте на 75! ГАТАНКА: Голямо, грозновато, харчи ток и не трака. Що е то? /българска машина за тракане/ - Здравей, какво правиш? - Уча нов език. - Така внезапно? А какъв? - Иксраглъб, това е една малка народност в Централна Америка. "Здравей" е "Йевардз", "Ученик" е "Кинечу", а "Мозък" е "Къзом". - Леле, колко си умен! После пак ще ти пиша? Сега трябва да бягам. - Аха, до скоро! Както би казал един на иксраглъб, "Авакат ацво апът, азъг в ес ибе!"... Става наводнение и пращат при дядо поп хора да го измъкнат. - Не - отказва попът, аз тук ще се моля на Господ, Той ще ме спаси! Нивото се покачва и пращат лодка: - Дядо попе, ела бе! Още можеш да се измъкнеш! - Не, аз тук ще се моля на Господ... Водата вече залива църквата. Идва полицейски катер: - Дядо попе, последен шанс, качи се! - Не, аз тук ще се моля на Господ, Той ще ме спаси... Попът се качил вече на камбанарията, идва хеликоптер: - Дядо попе, моля те бе човек, ще се удавиш! - Няма, няма, аз тук, горе, ще се моля на Господ той ще ме спаси! Всички си отишли, водата заляла всичко, с последни сили попът се е хванал за кръста на покрива на църквата и се моли: - Абе, Боже! Аз толкова Ти вярвах, така Ти се молих, защо не ми помогна? Отгоре се чува гневен глас: - Абе, идиот! Аз що транспорт изпратих за тебе!