Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Окръжността е кръгла линия, без ъгли и затворена, за да не се вижда от къде започва.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Хубавата дупка по шосето сто метра пред всеки катаджия може да регулира скоростта, да не се дават подкупи, а глобата се заплаща в магазина за авточасти!
Разни
03.10.2017
1,522 прегледа
Следващ →
Още вицове
Административен главатар.
Шотландско семейство са на рестотаант. Накрая мъжът, като плаща, казва на келнера: - А вместо бакшиш жена ми ще ви помогне с отсервирането.
Американецът, французинът и Бай Ганьо се качили на небостъргач. Американецът отишъл до ръба и патетично обявил: - Аз, в името на Америка, оставям тук 100 000 долара и скачам долу! Французинът застанал до него: - Аз, в името на Франция,, оставям тук 100 000 Евро и скачам! Бай Ганьо застанал на почетно разстояние от ръба и обявил: - Аз, в името на България, вземам оставените от вас пари и изчезвам!
Иванчо се връща вкъщи и дава заплатата на Марийка. Тя брои - 100 лв. по-малко. - Що са по-малко 100 лв. Иванчо? - Приятелчетата ме закараха на стриптийз. Не бях ходил и там ги похарчих. - Ами аз за 20 лв. ще ти правя! - Добре! Започнала тя да се съблича, хвърлила халата, блузкака, полата, сутиена, накрая бикините. Иванчо гледа, гледа и казва: - Евтиното си е евтино..
Едно ято "уртомутодучета" си летяло над една планина на име... "Плешивидилава"; по-пътя, едното се сетило, че си забравило джинзафойзерчето и се върнало да си го вземе. На връщане го срешнал един "Плешивидилав" старец и го смъртофлясал. Извод: Когато отивате на път не си забравяйте Джинзафойзерчето!