Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хубавата дупка по шосето сто метра пред всеки катаджия може да регулира скоростта, да не се дават подкупи, а глобата се заплаща в магазина за авточасти!
Разни 1,522 прегледа
Следващ →

Още вицове

Административен главатар. Шотландско семейство са на рестотаант. Накрая мъжът, като плаща, казва на келнера: - А вместо бакшиш жена ми ще ви помогне с отсервирането. Американецът, французинът и Бай Ганьо се качили на небостъргач. Американецът отишъл до ръба и патетично обявил: - Аз, в името на Америка, оставям тук 100 000 долара и скачам долу! Французинът застанал до него: - Аз, в името на Франция,, оставям тук 100 000 Евро и скачам! Бай Ганьо застанал на почетно разстояние от ръба и обявил: - Аз, в името на България, вземам оставените от вас пари и изчезвам! Иванчо се връща вкъщи и дава заплатата на Марийка. Тя брои - 100 лв. по-малко. - Що са по-малко 100 лв. Иванчо? - Приятелчетата ме закараха на стриптийз. Не бях ходил и там ги похарчих. - Ами аз за 20 лв. ще ти правя! - Добре! Започнала тя да се съблича, хвърлила халата, блузкака, полата, сутиена, накрая бикините. Иванчо гледа, гледа и казва: - Евтиното си е евтино.. Едно ято "уртомутодучета" си летяло над една планина на име... "Плешивидилава"; по-пътя, едното се сетило, че си забравило джинзафойзерчето и се върнало да си го вземе. На връщане го срешнал един "Плешивидилав" старец и го смъртофлясал. Извод: Когато отивате на път не си забравяйте Джинзафойзерчето!