Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По-малко истина, отколкото в рекламите и политиката, може да има само в политическата реклама.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- От какво се страхуват и жабите, и момичетата? — От щъркели.
Разни
03.10.2017
1,764 прегледа
Следващ →
Още вицове
В час учителя пита: - Деца, какво е съблазън? - Това са банани, портокали - казват един. - Дъвки, шоколади, бонбони, - казва друг. - Дупето на седемнадесетгодишна мацка, - казва Иванчо от първия чин. - ВЪН! И утре да дойдеш с баща си! На другия ден Иванчо идва в училището без баща си и сяда на последния чин. Учителят пита Иванчо, защо е дошъл без баща си и защо е седнал на последния чин. - Татко, каза че ако за вас дупето на седемнадесетгодишно маце не е съблазън, значи сте хомесексуалист и трябва да се седи по надалеч.
- Тате,какво значи предпазна клауза? - Политически презерватив!
КАКВО НЕ ТРЯБВА ДА КАЗВАТЕ НА ПОЛИЦАЙ КАТО ВИ СПРЕ: 01. Съжалявам, не бях обърнал внимание на радар-детектора… 02. Лошо ченге, няма поничка за теб. 03. Добри сте, трябва да сте карали поне със 140 за да ме настигнете. 04. Мислех, че трябва поне да си в добра форма, за да станеш полицай… 05. Вярно ли е, че единствената причина да ставате полицаи е, че сте глупави за МакДоналдс? 06. Какво ще кажеш за двайсетак, виждал ли си такива досега? Това са доста понички и кафета… 07. Ще проверяваш ли багажника? - наистина не ти трябва да правиш това… 08. Е, корумпиран ли си, или…? 09. Искаш ли да развъртим един джойнт? 10. Чакай, би ли подържал малко тоя кървав нож!? 11. Превишена скорост? Аз? Не. Просто се опитвам да се махна от тоя скапан, малък кокошкарски град, пълен с развъдени, слабоумни мухльовци, колкото се може по-скоро…
- Скъпи, може ли да ми дадеш малко пари, ще ходя на солариум. - О, мила, не мислиш ли, че вече прекаляваш с този солариум?! Вчера на улицата не забеляза ли как те гледа оня скинхед...
В новините "IP адресите свършват!" коментар: Това ли са имали предвид маите!