Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Когато на гости ми казват "Чувствай се като у дома си", аз се събличам по гащи, нагласям си нещо леко за хапване, пускам си тихо музика и влизам във "Фейсбук"...
Програмисти 3,430 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отчаян мъж стои и в бара и като замръзнал! Не реагира! Отива един рокер да се заяжда с него. - Ей, ставай! Нашия стои. - Ставай, копеле! Не реагира. Рокерът му изпива водката на екс и пита: - А сега пак ли ще мълчиш, бе, а!? - Ами какво да кажа? - проговаря най-сетне нашия - Обраха ме. Напуснах работа. Разведох се. Оперираха ме. Дъщерята бременна и не знае от кого. А сега и ти, идиот такъв ми изпи водката с отровата, дето си я бях приготвил... Ще желаете ли бира? - пита сервитьора редовен клиент. - Не, с колата съм, донесете ми кока кола. След малко идва сервитьора и носи бира: - Вече може да пиете спокойно бира, току що ви откраднаха колата!. Възрастните хора са казали: Където е текло пак ще тече... Говорят си двама приятели: - Този доктор е гений: за две минути излекува моята жена? - Как го направи? - Каза й, че всичките й оплаквания са признак на приближаващата старост... Манго решил да си купува слипове. Купил си той слипове, но като ги видял Малкия Манго и той поискал. Купили и на малкия Манго слипове, но не знаел как да ги обува и попитал баща си: - Тате, тате, как се обуват слиповете? Големия Манго отговорил: - Много просто - жълтото отпреде, кафявото одзаде.